Godziny dostępności nauczycieli w roku szkolnym 2023/2024

Od 1 września 2022 r. w ramach tzw. zajęć statutowych każdy nauczyciel jest obowiązany do dostępności w szkole w wymiarze 1 godziny tygodniowo (nauczyciel pracujący w wymiarze ½ etatu 1 godzina co drugi tydzień). W trakcie tzw. godziny dostępności nauczyciel, odpowiednio do potrzeb, prowadzi konsultacje dla uczniów, wychowanków lub ich rodziców (w art. 42 ust. 2f ustawy, art. 1 pkt 34 ustawy z dnia 5 sierpnia 2022 r. o zmianie ustawy – Karta Nauczyciela oraz niektórych innych ustaw).

Tabela zawiera godziny dyżurów nauczycieli / wychowawców w roku szkolnym 2023/2024

Szybkie wyszukiwanie Skorzystaj z wyszukiwarki wpisując imię lub nazwisko nauczyciela lub wychowawcy. (Funkcja „Szukaj” jest dostępna po prawej stronie nad tabelą.)
L.PImię i nazwisko nauczyciela / wychowawcyDzień tygodniaGodzina dostępności
1.Adamczak Iwonaponiedziałek14.30 - 15.30
2.Andrzejewska Izabelaponiedziałek12:30 – 13:30
3.Andrzejewska Lidiawtorek8.00 - 9.00
4.Błaszczyk Karolinaczwartek12:00 – 13:00
5.Błaszczyk – Owczarek Dagmara

6.Bocian Karolina

7.Budasz Helenawtorek11:00-12:00
8.Chmielewska – Rozumek Ewaponiedziałek8:45-9:45
9.Ciszewska Katarzynawtorek9.00-10.00
10.Cieszyńska – Promińska Joannaponiedziałek12:30-13:30
11.Cygan Katarzynawtorek9.50-10.50
12.Derdak Barbarawtorek8.45 - 9.45
13.Dylak Agatapiątek8:00-9:00
14.Dziwisz Szymonwtorek12:00-13:00
15.Englert Balcerowska Emiliaczwartek12:00-13:00
16.Falkowska Katarzynaczwartek10.40 - 11.40
17.Flieger – Nowaczyk Renatapiątek7:55 – 8:55
18.Floch Annaczwartek8.45 - 9.45
19.Gawłowska Joannaczwartek14:00-15:00
20.Gibowska Małgorzataponiedziałek7.55-8.55
21.Grajewska Joannaśroda16.30-17.30
22.Gocki Arturponiedziałek8:45 – 9:45
23.Grobelna Agnieszkaśroda8:00 – 9:00
24.Gronowska Monikaczwartek7:00 – 8:00
25.Gryćko KarolinaXX
26.Grygiel Joannapiątek10:00-11:00
27.Hylla Tatianaczwartek10:40-11:40
28.Jagiełka Ewapiątek12:00-13:00
29.Jakubowski Konradśroda11.45-12.45
30.Jankowska Annaśroda12.00-13.00
31.Józefczak Anetaponiedziałek08:00-9:00
32.Kasprzak Sarapiątek13.25-14.25
33.Kaźmierczak Joannawtorek9.00 -10.00
34.Kąkolewska Dorotaponiedziałek13:30 – 14:30
35.Kirchner Arlettaponiedziałek11:00-12:00
36.Kniaź Annaponiedziałek9:45-10:45
37.Komisarek Monikawtorek8.45 - 9.45
38.Kopczyńska – Urbaniak Małgorzatawtorek8.45-9.45
39.Kozubińska Ewa

40.Krysztofiak Milenapiątek07:30-8:30
41.Krzyżańska Olgaśroda9.15 - 10.15
42.Książczak Karolinawtorek10.30-11.30
43.Kucharczyk Patrycjawtorek10.30-11.30
44.Kuehn DominikXX
45.Kuryś – Skrzypczak Jolantaśroda9.00-10.00
46.Kurzawa Annaponiedziałek19.00 - 20.00
47.Lembicz Ewaśroda10:40 – 11.40
48.Lewandowska Jolantaponiedziałek9:00-10:00
49.Lewicka Renatawtorek11.00-12.00
50.Lickiewicz Annaczwartek9:50 – 10:50
51.Maciejak Justynaśroda8.00-9.00
52.Magnuszewska Mariaśroda10.40 -11.40
53.Majchrzak Monikawtorek8.00-9.00
54.Majerczak Elżbietaponiedziałek9.50-10.50
55.Makowiecka Annaśroda9.50-10.50
56.Mikuła Mariolaśroda15.00 - 16.00
57.Malchrowicz Beataponiedziałek7.00 - 8.00
58.Miller Renataczwartek10.35-11.35
59.Miszczak Lucynaczwartek18.00-19.00
60.Mroczek Sylwester

61.Muchowicz Anetapiątek10.00-11.00
62.Nehring Joannaśroda13:30-14:30
63.Niemier Grażynawtorek10.40-11.40
64.Nowak Katarzynawtorek10.40-11.40
65.Nowak Mariolawtorek17.00-18.00
66.Nowicka Weronikawtorek12.00-13.00
67.Orłowski WojciechXX
68.Osses Martapiątek9:50-10:50
69.Owczarzak-Lulka Marzenaponiedziałek9.50-10.50
70.Pawlak Ewaponiedziałek9.50-10.50
71.Pawlak Małgorzatapiątek9:55-10:55
72.Piechowiak Aleksandraczwartek15.00- 16.00
73.Piechowiak Annaczwartek8.45 - 9.45
74.ks. Płóciennik Marcinponiedziałek
75.Pszczółkowska Grażynaśroda10.00 - 11.00
76.Pudełko Bogusławpiątek10:45-11:45
77.Rak Dariaczwartek14:00-15:00
78.Reszewicz Nataliaczwartek17:00 – 18:00
79.Rutkowska Karinawtorek09:00-10:00
80.Skoczyńska Marzenaponiedziałek10.40-11.40
81.Skowrońska Agnieszkawtorek09.00 - 10.00
82.Skwarek Robertczwartek10.40 - 11.40
83.Sommerfeld Wiesławponiedziałek09:00-10:00
84.Spychała MonikaXX
85.Strzeszewska – Juryta Katarzynawtorek11.30-12.30
86.Sulowska Bożenawtorek8.30-9.30
87.Surmacz Annaponiedziałek10.40- 11.40
88.Szaramowicz AgnieszkaWtorek11.00-12.00
89.Szipka IwonaXX
90.Szygenda ElizaPoniedziałek8:30 – 9:30
91.Szymańska Bożenaczwartek13.00-14.00
92.Świerzewska Sylwiaponiedziałek11:30-12:30
93.Świtaj Lidiawtorek13:30-14:00
94.Tarasiewicz Elizaśroda11.00-12.00
95.Toboła Sylwiaponiedziałek11.45-12.45
96.Tomaszewska Karolinaponiedziałek15.00 - 16.00
97.Tomaszewska – Jawgiel Ewapiątek7:30-8:30
98.Tomczak Joannaponiedziałek8:30-9:30
99.Treichel Beataczwartek10.00 - 11.00
100.Trybus Ewaśroda9:30-10:30
101.Turek Agnieszka Mariaponiedziałek12:30-13:30
102.Wainberger Konradponiedziałek12.00 - 13:00
103.Walawender Małgorzatawtorek8.00-9.00
104.Wasilewska Dominikaczwartek8.30-9.30
105.Witman –Dziurla Katarzynapiątek9.50- 10.50
106.Wojciechowska Arletaponiedziałek8.00-9.00
107.Wrona Annapiątek9:45-10:45
108.Wróblewska – Skowrońska Annaponiedziałek10:40 – 11:40
109.Zamęcki Przemysławśroda10:40-11:40
110.Zgoła Annaponiedziałek15.00 - 16.00
111.Zgoła MagdalenaŚroda12.30-13.30